Çağrı Merkezi / 05458805843

Bize Yazın / fatihturan77@hotmail.com

Alanya Cihazla Su Kaçağı Bulma Turan Tesisat

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Alanya Cihazla Su Kaçağı Bulma Turan Tesisat
Sevdiklerinizle Paylaşın

Su Kaçağı Bulma


            Sebebi tespit edilemeyen su kaçakları, günlük yaşamı olumsuz etkilemektedir. Toplu yaşanan apartmanlarda kat aralarındaki kaçaklar ile yaşanan problemler ciddi maddi zararlara yol açmaktadır. Su kaçağı tespiti ile ilgili konusunda uzman bir firmadan destek alınabilir. Teknolojik olarak gelişmiş cihazlar ile artık duvarları kırmadan da su kaçağı bulma işlemleri kolayca yapılabilmektedir.

            Eskiden su kaçaklarının bulunabilmesi daha masraflı ve zahmetliydi. Tahmin edilen kaçak bölgesi tespit edilip, duvar içine girilerek kaçak sorunu çözülmeye çalışılırdı. Günümüzde bu külfet ortadan kalkmıştır. 

Kısa Sürede Kesin Çözüm

            Yapılan işlem ile çok kısa sürede kaçak tespit edilmekte ve boyutu mekan sahibine bildirilmektedir. Tahmini biçimde değil de tam sorun tespit edildiği için, sapma payı neredeyse yoktur. Sorunun çözümü aşamasında mekan içinde kırma, dökme işlemi uygulanabilir. Bu durum tamirat için zorunlu olsa da sonradan tadilat ile düzeltilebilir durumdadır. 

Teknolojiden Faydalanıyoruz

            Suyu duvar içinden tespit eden teknolojik aletler ile çağı yakalıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyor; size en iyi şekilde hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Profesyonel ve konusunda uzman ekip ile anlık müdahale ettiğimiz su kaçaklarının çözüm garantisini sunuyoruz. Komşularınızla yaşanan problemlere bu yöntem ile son veriyoruz.

             Ek maliyetler, tekrardan tesisat değişimi, moloz yığını gibi külfetlerle sizleri uğraştırmadan sorununuzu çözüyoruz. Şimdiye kadar yapılmış olan su kaçağı tespiti uygulamalarını bir kenara koyun. Yepyeni bir sistemi evinize, iş yerinize kadar getiriyoruz.

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...