Çağrı Merkezi / 05458805843

Bize Yazın / fatihturan77@hotmail.com

Alanya'da Duşakabin Hizmetleri

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Alanya'da Duşakabin Hizmetleri
Sevdiklerinizle Paylaşın

Alanya'da Duşakabin Hizmetleri


            Banyo keyfinizi daha ayrıcalıklı hale getiren Alanya duşakabin hizmetlerimizle tanışın. 2019 yılına özgü yeni modellerin yer aldığı sanal kataloğumuzu mutlaka inceleyin. Duşakabin ve küvet gibi kullanım alanlarına dair tüm hizmetleri servisimizden alabilirsiniz. Bizden ürün veya hizmet talep etmeniz halinde tarafınızla hemen irtibata geçilir. Ayrıca ücretsiz keşif, nakliye, servis montajı ve yedek parça desteği hizmetlerimiz arasında yer alır.

            Ürünlerimiz arasında sadece duşakabin bulunmamaktadır. Küvet, jakuzi, duş teknesi, compact montajı ve servis işlemleri de bu kategori içinde yer alır. Site sayfamızdan sadece hizmet talebinde bulunmazsınız. Ayrıca kariyer ve iş fırsatları için de tarafımızla irtibata geçebilirsiniz.

            Ev ve daha küçük çaplı mekanların haricinde toplu anlaşmalar için de firmamızdan teklif alabilirsiniz. Böylece tüm fiyatları inceleyerek, piyasa araştırması yapıp bütçenize uygun teklifleri değerlendirebilirsiniz. Firmamızdan alacağınız tüm hizmetler garanti kapsamındadır. Böylece satış ve hizmet sonrası düzenli olarak bakım ve onarım işlerinizi yaptırabilirsiniz. 

Online İletişim ve Servis Mağazası Bilgileri

            Ulaşım, telefon ve sosyal medya bilgilerini sitemizin kurumsal sayfasında bulabilirsiniz. İletişim bölümünde yer alan mağaza telefon bilgileri temsilcilerimize ulaşmanızı sağlayacaktır. Hizmet sürekliliği bakımından mevcut cep telefonu numaralarını kullanabilirsiniz.

            Böylece olası arıza durumlarında haftanın tüm günleri ve saatlerinde tarafımızdan hizmet alabilirsiniz. Uydu haritası görüntülerinden yararlanarak araç navigasyonlarınız ile servis noktalarımıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Hizmet Kalitesi ve Standartlarımız

            Hayatımızın koşuşturmaca içinde birtakım uğraşlarla geçmektedir. Tüm bu emeklerimizin karşılığını daha yaşanılası mekanlarla almak hepimizin hakkıdır. Sizlere konfor, kalite ve ergonomik tasarımları bir arada sunan Alanya duşakabin tamir işleri ile de yanınızdadır. Ayrıca Alanya duşakabin arıza müdahalelerinde de hızlı ve güvenli hizmet sunmaktadır.

            Yaşam standartlarınıza daha çok katkı yapabilmek için kendimizi her gün biraz daha geliştiriyoruz. Bunu yaparken de son teknoloji ürünlerini yakından takip ediyoruz. Banyo ürünlerinde gider temizliği, su boruları ve duş bağlantı noktaları gibi hemen her alanda bizden hizmet alabilirsiniz. Arıza durumuna göre eskiyen parçaların yenilenmesi, bozulanların tamir edilmesi gibi hizmet detaylarını da bizden alabilirsiniz. Kurumsal olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. 

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...