Çağrı Merkezi / 05458805843

Bize Yazın / fatihturan77@hotmail.com

Misyon

Anasayfa / Misyon
Sevdiklerinizle Paylaşın

Misyon


Turan Tesisat olarak yılların verdiği tecrübeyle birlikte, evlerinizde ve işyerlerinizde yaşadığınız tesisat problemlerine kalıcı çözüm üretiyor ve sorunları kökünden hallediyoruz.

Yetenekli ve tecrübeli ekibimiz ile birlikte sorunların çözümüne ve müşteri memnuniyete önem vermekteyizdir. Bizler için en büyük referansın müşteri memnuniyeti olduğunun farkındayız. Bu farkındalık ile birlikte kendimizi geliştirmekten asla vazgeçmiyoruz.

Tesisatınız içerisinde olan su kaçağı sorununu herhangi bir yerde kırma işlemi yapmadan, kamera sistemimizle tespit ediyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Bunun yanı sıra tuvalet bakımı, banyo giderlerinin açılması, su tesisatında meydana gelen sızıntı sorunları, bulaşık ve çamaşır makinesinin giderlerinde meydana gelen tıkanıklık gibi aklınıza gelebilecek her türlü tesisat problemlerini, dikkatli zaman tüketimi ve profesyonellik ile çözüme ulaştırmak Turan Tesisat’ın işidir.

Teknolojinin gelişmesi her sektöre katkı ve kolaylık sağlaması gibi tesisat sektörüne de büyük avantajlar yaratmıştır. Teknoloji ile birlikte kaçak su bulma işi kırarak değil çok daha modern şekilde robot kollarla ve kamera sistemleri ile tespit edilmeye başlanmıştır.

Çağın ilerlemesi ve teknolojik gelişmelerin kaçınılmaz olduğunu bilen Turan Tesisat firmamız çağa uyum sağlayarak işinde çok daha profesyonel durumdadır.

Tecrübeli ekibiyle beraber sürekli kendini geliştiren firmamızın en önemli referansı müşteri memnuniyeti ve insan ilişkileridir. Meydana gelen tesisat sorunlarında zamanı iyi kullanan ekibimiz 20-30 dakikalık kısa bir süre içerisinde probleminin konumunun tam olarak nerede olduğunu tespit eder ve anında çözüm sürecine başlar.

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...