Çağrı Merkezi / 05458805843

Bize Yazın / fatihturan77@hotmail.com

Su Kaçaklarında Hızlı ve Tespit

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Su Kaçaklarında Hızlı ve Tespit
Sevdiklerinizle Paylaşın

Su Kaçaklarında Hızlı ve Temiz Çözüm


               Ev ve iş yerlerinin en sağlıklı şekilde inşa edildiği durumlarda dahi yıllar geçtikçe karşılaşılan bir sorun su kaçaklarıdır. Su kaçaklarının birçok sebebi olduğu gibi, sorunun ana kaynağının tespiti ve inşaya en az zararla tadilata girmesi istenen çözüm yöntemlerindendir. Ancak bunun için son gelişen teknolojilerle çalışan uzman ekiplerle sorunu çözmek, en doğru ve sağlıklı çözüm şekli olacaktır. 

               Her şehirde isim yapmış tesisat firmaları vardır. Bir kısmı işinde uzmanlığıyla kalitesini sergilemiş ve güven toplamıştır. Bu tesisat firmalarından biri de Alanya'da hizmet veren Alanya Turan Sıhhi Tesisat ‘tır. Tamamen işinde uzman ekiplerle ve en son teknolojiye uygun cihazlarla hizmet veren firma, şimdiye kadar verdiği hizmetlerin özgüveni ile sektöründe ilerlemeye devam etmektedir.

             Firmanın verdiği hizmetler arasında sıhhi tesisatsu kaçağı bulma ve duşa kabin hizmetleri vardır. Sıhhi tesisat, özetle binalara temiz suyun girişini ve kirli suyun çıkışını sağlama işlemi olarak açıklanabilir. Su kaçakları ise çeşitli sebeplerle oluşan oldukça can sıkıcı sorunlardır. Sebepler  yıllar boyunca eskiyen su boruları, tesisatta bulunan contalar, yüksek su basıncı, tıkanıklığı açmak amaçlı kullanılan kimyasalların aşındırıcı etkisi ve doğal olayların sebebiyet verdiği borulardaki kaymalar olabilir. 

               Su sızıntıları erken tespit edilmezse, tesisatın tamamına zarar vererek çevresindeki yapı malzemelerine de tahrip edebilir. Ve bu aşamada kaçak su bulma işlemi ne kadar ertelenirse onarım o kadar zorlaşır ve zaman alır. Turan Tesisat, en teknolojik araçlarla binaya zarar vermeden su kaçağını tespit etmekte ve sonrasında en az hasarla onarım ve tadilat işlerini tamamlamaktadır.

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...